16.06.2016

Touch Viewer – wykorzystanie możliwości tablic interaktywnych BIG PAD

Sharp Electronics CEE wprowadza Touch Viewer – wyspecjalizowane oprogramowanie sterowane dotykowo, które umożliwia wszechstronną współpracę i pełne wykorzystanie możliwości tablic interaktywnych BIG PAD.

Od sal konferencyjnych po sale wykładowe – interaktywne oprogramowanie Sharp pomaga zwiększyć sukces komunikacyjny. Touch Viewer pozwala dotrzeć z przekazem, zmotywować widownię i wzmocnić wizerunek firmy. Nadając wszelkim wystąpieniom moc, na którą zasługują, Touch Viewer pokazuje, że możliwości prezentacyjne są nieograniczone.

Sharp Touch Viewer to sterowany dotykiem interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe przeglądanie, zarządzanie i edytowanie różnego typu plików, włączając w to dokumenty pakietu Microsoft® Office. Dzięki oprogramowaniu można prezentować równocześnie różnego typu materiały multimedialne, dodawać do nich komentarze, co sprawia, że prowadzona prezentacja staje się prawdziwie interaktywnym doświadczeniem. Adnotacje są automatycznie dołączane do plików, dzięki czemu można je natychmiast rozesłać wraz ze stosownymi komentarzami i rysunkami. Touch Viewer jest interaktywny i intuicyjny. Użytkownicy mogą nie tylko korzystać z funkcji „przeciągnij i upuść”, ale również tworzyć ikony na pulpicie poprzez minimalizowanie dokumentów lub obrazów.

- Możliwość otwierania wielu okien równocześnie oraz obsługa wielu typów plików pozwala użytkownikom tworzyć bardziej dynamiczne prezentacje. Przenoszenie obrazów na ekranie, powiększanie ich, przesuwanie na bok, po prostu przy użyciu palców, jest nie tylko proste, ale też bardzo atrakcyjne. 80-calowy monitor BIG PAD pozwala na połączenie nawet trzech ekranów i pracę w systemie wielomonitorowym. Takie rozwiązanie naprawdę robi wrażenie – mówi Robert Hubluk, Sales Manager Visual Solutions, Sharp Electronics CEE.

Dzięki tym wszystkim funkcjom Sharp Touch Viewer to idealne narzędzie do dużych panelowych prezentacji, podczas których uczestnicy muszą zapoznać się z wieloma materiałami różnego typu. Żeby zgromadzić wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu, użytkownicy mogą przechowywać dokumenty w osobnych „szufladkach” lub zapisywać je w postaci układów graficznych. Układy graficzne to po prostu zrzuty ekranów wielu dokumentów do omówienia – z tą różnicą, że użytkownicy zachowują możliwość ich edycji – później w czasie tej samej prezentacji lub przy innej okazji.

Touch Viewer stymuluje współpracę. Osoby, które mają do dostęp do sieci firmowej, mogą wgrywać kolejne pliki, które będą automatycznie dodawane do szuflad na ekranie. Dodatkowo mogą wysyłać wszelkie dokumenty ze swoich urządzeń mobilnych lub urządzeń wielofunkcyjnych Sharp bezpośrednio do szuflad, które również zostaną automatycznie zaktualizowane na ekranie.

Touch Viewer to nie tylko zupełnie nowy sposób prowadzenia prezentacji, ale także połączenie całego przepływu zadań, który można pokazać w jednym miejscu na ekranie. Oprogramowanie Sharp Touch Viewer to wydajne i kreatywne narzędzie, które każda firma będzie mogła wykorzystać na swój sposób.

film: https://www.youtube.com/watch?v=pST3LvogWs4

źródło: Sharp

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia