31.05.2016

Rozwiązania druku A3 dla małych i średnich przedsiębiorstw

Firma Samsung Electronics wprowadza na rynek nową serię drukarek wielofunkcyjnych MultiXpress X3280 / K3300, która stanowi rozszerzenie oferowanego przez firmę asortymentu drukarek wielofunkcyjnych A3.

Urządzenia z nowej serii zostały stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, dlatego wyróżnia je zwiększona wydajność, niezawodność oraz efektywność kosztowa.

Urządzenie MultiXpress X3280 (kolorowe) oraz K3300 (monochromatyczne) drukują odpowiednio 28 i 30 stron na minutę. Maksymalny miesięczny cykl pracy obu drukarek wynosi 80 000 stron. Kluczową zaletą urządzeń jest obsługa grafik wysokiej jakości. Dzięki efektywnej rozdzielczości 9600 x 600 punktów na cal oraz opracowanej przez firmę Samsung technologii renderowania (ReCP), wydruki grafiki charakteryzują się dużą ostrością i dokładnym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo wbudowany skaner, skanujący z prędkością 45 stron na minutę, zapewnia lepszą wydajność pracy.

Ponadto wbudowane funkcje i rozwiązania pozwalają zwiększyć mobilność i bezpieczeństwo pracy. Seria oferuje szereg rozwiązań w zakresie niewymagającego sterowników drukowania mobilnego i drukowania w chmurze. Pozwalają one użytkownikom łatwo uwierzytelniać i wysyłać zadania drukowania z urządzeń mobilnych przy użyciu technologii NFC firmy Samsung.

- Seria MultiXpress X3280 / K3300 została zaprojektowana z myślą o tych klientach, dla których budżet jest kluczowym kryterium doboru urządzenia formatu A3. Naszym celem jest ułatwienie obsługi urządzeń oraz zwiększenie produktywności pracowników. – stwierdził Mateusz Wasilewski, Product Marketing Manager ds. rozwiązań biznesowych Samsung Electronics Polska. – Wprowadzenie kompaktowej serii MultiXpress 3 uzupełnia i wpisuje się w naszą strategię ukierunkowaną na zapewnienie także małym i średnim firmom urządzeń rodem z tzw. \"wyższej półki” , które są nie tylko trwałe i bezpieczne, ale także ekonomiczne i opłacalne.

Najważniejsze zalety serii MultiXpress X3280 / K3300 to:

Wysokiej jakości wydruk:

Efektywna rozdzielczość wynosi 9600 × 600 punktów na cal, a wysoką jakość druku zapewnia technologia Rendering engine for Clean Pages (ReCP).

Różnorodne opcje drukowania na urządzeniach mobilnych / w chmurze:

Różne opcje drukowania bez sterowników na urządzeniach mobilnych oraz w chmurze, takie jak Google Cloud Print™, AirPrint™, Mopria™ Print Service i Samsung Cloud Print™.

Bezpieczeństwo druku:

Bezpieczne opcje uwierzytelniania zapewniające zachowanie poufności dokumentów, w tym poprzez wprowadzenie kodu PIN użytkownika, loginu i hasła, karty zbliżeniowej lub za pośrednictwem technologii bezprzewodowej NFC (z autoryzacją). Rozliczanie ilości, kosztów wydruku, kopii, dokumentów skanowanych i faksowanych „per użytkownik”, wydruk podążający i bezpieczne zarządzanie kolejką wydruków.

źródło: Samsung Electronics

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia