01.06.2016

Ricoh wprowadza do sprzedaży nową serię wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń A3

Ricoh wzbogaca swoją ofertę o kolorowe urządzenia A3 z technologią Workstyle Innovations, które otwierają nowe możliwości dla firm w dziedzinie przechwytywania i udostępniania dokumentów oraz ich drukowania w najwyżej jakości.

Dzięki specjalnym aplikacjom oraz intuicyjnemu w konfiguracji interfejsowi najnowsza seria dziewięciu kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 jest bardzo prosta w obsłudze. Pomaga w tym intuicyjny, dotykowy panel sterowania za pomocą którego obsługuje się urządzenie, a także integruje z urządzeniami mobilnymi. Najnowsze urządzenia Ricoh są również wyposażone w czujnik obecności (Human Detection Sensor) oraz umożliwiają drukowanie banerów.

Seria nowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 została zaprojektowana by usprawnić przepływ dokumentów i dostarczać je w prędkości od 30 do 60 str./min., to wszystko przy pełnej niezawodności, wysokiej jakości oraz niesamowitej wydajności pracy. Urządzenia napędzane są za pomocą nowego procesora Intel, co przyspiesza drukowanie i skanowanie dokumentów.

Wydajny i łatwy w użyciu panel operacyjny

Sercem najnowszych modeli urządzeń wielofunkcyjnych Ricoh jest łatwy w użyciu, dotykowy i kolorowy panel operacyjny Smart Operation Panel, który sprawia, że praca na urządzeniu jest bardzo intuicyjna. Układ treści na panelu można dostosować do indywidualnych preferencji użytkowników. Za pomocą funkcji szybkiego wybierania ikon, mamy dostęp do najczęściej używanych form drukowania, kopiowania i skanowania. Smart Operation Panel może być aktualizowany poprzez zainstalowanie aplikacji dostępnych na stronie Ricoh, co pozwala użytkownikowi dostosować i rozszerzyć możliwości urządzenia.

Bezproblemowa integracja z urządzeniami mobilnymi

Najnowsze MFP mogą być obsługiwane na wiele sposobów np. poprzez smartfony, czy tablety za pomocą NFC, Bluetooth lub po prostu połączenia internetowego. Pozwala to na korzystanie z urządzenia niezależnie od lokalizacji. Użytkownik może również skanować i zapisywać kolorowe dokumenty bezpośrednio na swoim mailu lub pamieci zęwnętrznej, przyspieszając przepływ dokumentów. Urządzenia można z łatwością zintegrować z posiadanym już sprzętem, co pozwoli zmaksymalizować efektywność pracy.

Wpływ na środowisko

Nowa seria charakteryzuje się wysoką produktywnością połączoną z niskim wpływem na środowisko. Innowacje takie jak zszywanie bezszywkowe, 0,5 sekundowy czas wybudzenia oraz najniższa wartość wskaźnika TEC na rynku bezpośrednio przekładają się na niższe zużycie energii, pomagając uzyskać oszczędności oraz obniżyć całkowity koszt TCO.

źródło: Ricoh

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia