16.05.2016

Nowe wielofunkcyjne urządzenie szerokoformatowe w ofercie Ricoh

Ricoh wprowadza do sprzedaży nowe wielofunkcyjne urządzenie szerokoformatowe. Model MP CW2201SP jest zaprojektowany specjalnie z myślą o branży CAD i GIS. Zapewnia precyzję w druku oraz zachowanie kartometryczności. Cechami charakterystycznymi urządzenia są przede wszystkim szybkość oraz wysoka jakość wydruków.

Korzyści w zastosowaniach graficznych Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Ricoh Liquid Gel™, urządzenie jest oszczędne, wydruki nie rozmazują się, są odporne na wodę, promienie UV oraz trudne warunki atmosferyczne. MP CW2201SP zapewnia znakomitą precyzję nawet przy drukowaniu bardzo cienkich linii.

Wysoka wydajność

Nowy model wyróżnia się szybkością i jakością drukowania. W porównaniu do poprzedniej wersji urządzenia prędkość druku monochromatycznego jest zdecydowanie większa i dochodzi do 3,8 str./min (papier A1 w orientacji poziomej). W wydruku kolorowym wydajność zwiększa się prawie dwukrotnie, do 2 str./min. Dodatkowo, możliwość wykorzystania mediów typu \"blueback\" używanych do drukowania billboardów reklamowych otwiera spektrum nowych możliwości.

Użyteczność

Łatwe ustawianie roli papieru, obsługa wyłącznie z przodu urządzenia i większa niezawodność odbiornika papieru przekładają się na wygodę użytkowania oraz wydajność MP CW2201SP. Dzięki zastosowaniu 10,1-calowego dotykowego panelu sterującego korzystającego z systemu Android, obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Bezpieczeństwo

Model MP CW2201SP jest wyposażony w szeroki wachlarz funkcji zabezpieczających, takich jak możliwość automatycznego nadpisywania tymczasowych danych, uwierzytelnianie administratora i użytkownika oraz uwierzytelnianie zewnętrzne. Pozwala to ograniczyć próby fałszowania i umożliwia bezpieczne skanowanie z szyfrowym przekazywaniem dokumentów PDF, co zapewnia ochronę wrażliwych danych. Nawet jeśli wbudowana pamięć zostanie wyjęta, przypadkowo wyrzucona lub skradziona, informacje pozostaną bezpieczne.

źródło: Ricoh

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia