21.06.2016

Nie tylko dla domów i biur - drukarka TM-T88VI

Firma Epson zaprezentowała model TM-T88VI, najnowocześniejszą drukarkę paragonów zaprojektowaną z myślą o współpracy zarówno z tradycyjnymi, komputerowymi systemami obsługi sprzedaży POS, jak i coraz popularniejszymi usługami internetowymi i mobilnymi. Nowe urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli sklepów, barów i restauracji, którzy chcą korzystać z nowych metod obsługi klienta, systemu tradycyjnego lub łącząc oba środowiska.

Oprócz wszechstronności TM-T88VI charakteryzuje się niezawodnością, z której słyną produkty Epson, oraz wyjątkową wydajnością — maksymalna szybkość drukowania wynosi 350 mm/s. Funkcja cofania papieru przed wydrukiem pozwala ograniczyć jego zużycie bez wpływu na wydajność, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i ilość odpadów.

„Wiele firm, szczególnie w branży restauracyjnej i sprzedaży detalicznej, chętnie sięgnęłaby po sieciowe i mobilne usługi POS w celu poprawy wydajności i satysfakcji klientów, ale nie chce od razu przechodzić w całości na nowy system. TM-T88VI pozwala użytkownikom zależnie od preferencji stopniowo dodawać sieciowe i mobilne rozwiązania POS, korzystając z kilku równolegle lub z pojedynczego systemu obsługi sprzedaży.” — wyjaśnia Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager z firmy Epson.

Dzięki funkcji Server Direct Print TM-T88VI może drukować bezpośrednio z serwera internetowego. Obsługuje także nawigację opartą na lokalizacyjnych urządzeniach nadawczych – beaconach pozwalających urządzeniom mobilnym rozpoznać najbliższą drukarkę, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla środowisk POS z wieloma urządzeniami drukującymi. Z kolei obsługa funkcji NFC pozwala łatwo parować z drukarką tablety, smartfony i inne urządzenia przenośne.

TM-T88VI ma takie same wymiary co TM-T88V, umożliwiając wdrożenie zupełnie nowego systemu bez konieczności zmiany układu wyposażenia lady. Drukarka jest dostępna w kolorach czarnym i białym, tak aby pasowała do wystroju każdego sklepu, baru lub restauracji.

Model TM-T88VI będzie dostępny od czerwca 2016 r. w cenie od 326 EUR.

źródło: Epson

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia