Polityka prywatności

Wydawcą portalu "Poli-Media" jest Pracownia Pro Humanum.

Pracownia Pro Humanum udostępnia czytelnikom portalu usługi wymagające rejestracji użytkownika, w tym newsletter i alerty informacyjne.

Rejestracja użytkownika w portalu „Poli-Media” jest bezpłatna. Dane wymagane do rejestracji konta użytkownika to aktywny adres e-mail.

Pracownia Pro Humanum zastrzega sobie prawo decyzji o publikacji oraz moderowania i redagowania treści informacji nadesłanych w celu publikacji. W tym prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem, wulgarnych i innych naruszających podstawowe zasady współżycia społecznego i/lub niezgodnych z regulaminem danej usługi.

Pracownia Pro Humanum zastrzega sobie prawo do publikacji treści reklamowych w portalu, newsletterach, alertach i w mailingach rozsyłanych do użytkowników.

Dane użytkowników zebrane podczas rejestracji nie są udostępniane przez Pracownię Pro Humanum osobom trzecim. Dodatkowo, na wniosek użytkownika dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte z bazy Pracowni Pro Humanum. Użytkownik może również w dowolnej chwili zamówić subskrypcję lub zrezygnować z subskrypcji newslettera, alertów i/lub innych usług wymagających rejestracji.

Powyższa Polityka Prywatności wchodzi w życie w dniu jej opublikowania na dedykowanej podstronie portalu „Poli-Media” i obowiązuje do odwołania lub zmiany.

Firmowy Hyde-Park
Publikacje redakcyjne
Logo Polimedia Copyright (c) Polimedia